Роботи на будівельних майданчиках в умовах військової агресії РФ проти України, що триває, відновили в середньому 50% житлових комплексів (ЖК) у країні, а в Черкаській області – 92%, тоді як у чотирьох областях будівництво поки що повністю заморожено, свідчить статистика порталу "ЛУН".

"Найактивніше працюють забудовники Черкаської області – 92% ЖК. У Сумській, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях будівництво поки що повністю заморожене", – повідомив ЛУН.

Перші відновлення будівництва після початку повномасштабної війни зафіксовано у Запорізькій, Харківській, Чернігівській областях, де роботи відновили до 11% житлових комплексів. При цьому у Києві відновлено будівництво 17% ЖК, у Київській області – 20%, зокрема у Бучі та Ірпені.

Активно будівництво відновлюється у західних областях. Так, у Закарпатській та Волинській областях 88% ЖК відновили будівельні роботи, в Івано-Франківській – 86%, Рівненській – 85%, Тернопільській – 81%, у Львівській – 79% житлових комплексів.

Крім того, 79% ЖК відновили будівництво у Вінницькій області, 72% – у Полтавській. При цьому на Одещині відновлено будівництво лише 54% об'єктів.

ЛУН аналізував лише житлові комплекси, будівництво яких відбувалося у довоєнному лютому, і не враховував об'єкти, які припинили або ще не розпочали будівельні роботи до 24 лютого, а також вже завершені, але не продані ЖК.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Біткойн торгується близько $20 тис., експерти не виключають його подальшого падіння

Біткойн торгується близько позначки $20 тис. у середу, й аналітики не виключають подальшог…