Україна отримала EUR504 млн грантових коштів від США та Великої Британії через Цільовий мультидонорський трастовий фонд Світового банку (MDTF) у рамках Програми другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення України.

"У рамках цього траншу до державного бюджету надійшли грантові кошти від США ($500 млн) та Великої Британії (24 млн фунтів стерлінгів)", – ідеться у повідомленні Мінфіну у четвер.

Згідно з ним, ці кошти буде спрямовано на забезпечення першочергових соціальних, гуманітарних витрат, витрат на охорону здоров'я, на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомлялося, цільовий фонд створила Група Світового банку. Україна 11 квітня отримала через MDTF EUR44,5 млн від Швеції, 29 квітня – EUR88,5 млн від Данії (близько EUR20,5 млн), Ісландії (близько EUR0,46 млн), Латвії (близько EUR5,0 млн), Литви (близько EUR5,0 млн) та Великої Британії (близько EUR60,0 млн).

2 травня надійшли ще EUR495 млн грантових коштів від США ($500 млн), Норвегії (200 млн норвезьких крон, або близько EUR20 млн) та Австрії (EUR10 млн).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Кожен п’ятий МСБ втратив понад $100 тис. через війну – опитування ЄБА