Учасники третього засідання керівного комітету у Львівській ОВА підтримали проєкт Стратегії розвитку Львівської агломерації на період до 2027 року, повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

"Ця Стратегія – не просто інструмент залучення коштів, а й черговий крок до євроінтеграційного поступу нашої держави. Найкращі європейські практики гармонійного розвитку міських та сільських територій мають бути впроваджені на Львівщині. Наша область зможе претендувати як на додаткові кошти державних програм, так й на кошти міжнародної технічної допомоги", – написав Козицький у телеграмі.

До складу Львівської агломерації увійшли 18 громад області, які з'єднані між собою соціальними, економічними, культурно-історичними та інфраструктурними зв'язками. Йдеться про Бібрську, Великолюбінську, Городоцьку, Давидівську, Жовківську, Жовтанецьку, Зимноводівську, Івано-Франківську, Куликівську, Львівську, Мурованську, Новояричівську, Оброшинську, Підберезцівську, Пустомитівську, Сокільницьку, Солонківську та Щирецьку громади.

Стратегія передбачає 24 ключові стратегічні проєкти для створення єдиної та зручної системи громадського транспорту, покращення системи поводження з відходами, вирішення спільних екологічних та соціальних проблем.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Оформлено першу угоду за програмою “єОселя” в будинку “Інтергал-Буда”, який перебуває на етапі будівництва

Державний "Укргазбанк" оформив першу угоду за програмою пільгової іпотеки "…